راز چت روم

چت، چت روم، راز چت روم

سرپرست معاونت پژوهشی پژوهشگاه علوم ورزشی منصوب شد

به گزارش ایسنا، دکتر علی شریف نژاد سرپرست پژوهشگاه علوم ورزشی طی حکمی دکتر علی کاشی را به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه علوم ورزشی منصوب کرد.

دکتر علی کاشی مدرک دکترای تخصصی در رشتۀ رشد و تکامل و یادگیری حرکتی (رفتار حرکتی) از دانشگاه تهران و فلوشیپ تخصصی تربیت‌بدنی برای افراد کم‌توان ذهنی در محیط آموزش فراگیر از دانشگاه فورو ایتالیکو (دانشگاه ملی ورزش ایتالیا) و دانشگاه ساپینزا از کشور ایتالیا دارد.

وی بیش از سه سال مدیر آموزش های تخصصی و تحصیلات تکمیلی و نزدیک به یک سال مدیر پژوهش و تحقیقات کاربردی پژوهشگاه بوده و نزدیک به ده سال سابقه همکاری با پژوهشگاه دارند.

کاشی در حال حاضر علاوه بر فعالیت در پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان عضو هیات علمی، دبیر کل المپیک ویژه ایران نیز است. 

وی از سال ۱۳۸۷، در حیطه ای تخصصی، طراحی برنامۀ تمرین ورزشی برای توان‌بخشی جسمی و ذهنی افراد کم‌توان ذهنی را دنبال می‌کند.

کاشی درحال ‌حاضر در پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وابسته‌ به وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری به‌عنوان عضو هیات‌علمی تمام‌وقت در زمینه‌ی شیوه‌های نوین توان‌بخشی افراد کم‌توان با اختلالات مختلف همانند سندرم داون، اختلال طیف اوتیسم، بیش‌فعالی ‌نقص توجه و افراد کم‌توان ذهنی به پژوهش مشغول است.

وی عضو بنیاد ملی نخبگان، مؤلف برتر دو دوره جشنواره‌ی کتاب سال دانشجویی در سال ۱۳۸۹ و ۱۳۹۳ در حوزه علوم‌انسانی و اجتماعی (کتاب مواد نیروزا؛ یافته ها تاثیرات، مضرات و کتاب توانبخشی در سندرم داون با رویکرد فعالیت بدنی) و دبیر علمی دو همایش ملی بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2019 راز چت روم