راز چت روم

چت، چت روم، راز چت روم

افزایش خدمات درمانی ورزشکاران مدال‌آور در سال جاری

دکتر رضا سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افزایش هزینه خدمات درمانی بیمه ورزشکاران در سال جاری افزود: مبلغ حق عضویت و سقف هزینه ارائه خدمات درمانی ورزشکاران طی ۴ سال گذشته تا به الان بدون هیچ تغییری ثابت و ۱۵ هزار تومان بود، اما امسال در نشست هیأت رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی این مبلغ افزایش پیدا کرد و برای عضویت یک ساله ورزشکاران به ۲۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

او گفت: از امسال که کارت خدمات درمانی بیمه ورزشکاران به صورت اینترنتی شده است، تمام ورزشکاران و مربیان بدون مراجعه حضوری به فدراسیون پزشکی ورزشی و از طریق تلفن همراه خود می‌توانند به سایت فدراسیون مراجعه و نسبت به ثبت‌نام کارت عضویت یک‌سال خود اقدام کنند.

رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: البته با افزایش هزینه خدمات درمانی بیمه ورزشکاران، ۳۳ درصد نیز سقف تعرفه‌ها و هزینه‌های خدمات درمانی افزایش پیدا کرده است، به طوری که اگر در گذشته سقف هزینه درمان مبلغ ۷ میلیون تومان بود در حال حاضر این مبلغ به ۹ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و هزینه غرامت نقض عضو نیز به هنگام آسیب‌دیدگی در میادین ورزشی شانزده میلیون و پانصد هزار تومان شده است.

سعیدی در پایان هم‌چنین از افزایش خدمات درمانی قهرمانان و مدال‌آوران در سال جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: در نشست هیأت رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی برای نخستین بار مصوب شد تا سقف پرداخت هزینه‌های خدمات درمانی برای قهرمانان و مدال‌آوران بازی‌های آسیایی، جهانی و المپیک افزایش و خدمات ویژه‌ای به آن‌ها ارائه شود. البته این در صورتی است که ورزشکار از کارت عضویت یکسال خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی برخوردار باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2019 راز چت روم