راز چت روم

چت، چت روم، راز چت روم

بهبود سلامت روانی کودکان مناطق سیل زده در دستور کار پژوهشگاه تربیت بدنی

به گزارش ایسنا، از سوی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی جشنواره ای تحت عنوان جشنواره تابستانه بازی، ورزش و نشاط با هدف توسعه فعالیت بدنی، نشاط و سلامت روانی کودکان مناطق سیل زده برگزار می شود که فاز اول آن به صورت پایلوت در استان خوزستان و پس از آن در استان های لرستان و گلستان نیز برگزار خواهد شد که در صورت موفقیت این طرح شاهد تکرار مجدد آن در استان های مذکور خواهیم بود.

امین غلامی-عضو هیئت علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه بازی در انواع ایستگاه های بازی و ورزش کودکان، انواع بازی های مفرح و پر تحرک، بازی های والد و کودک همراه با موزیک های کودکانه و برنامه های مفرح دیگر از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در این جشنواره است، گفت: فاز اول این طرح در دزفول خواهد بود و مربوط به شهرهای مختلف اطراف این منطقه است.

وی ادامه داد: بازه سنی در نظر گرفته شده کودکان سه تا هفت ساله هستند و قرار است با برنامه های مورد نظر سلامت روانی این کودکان تحت تاثیر قرار گیرد که علاوه بر بازی و ورزش درون سالن، آب بازی و ورزش نیز در یک زمین چمن انجام خواهد شد.

به گفته وی وسایل و تجهیزاتی که در این مناطق برای بازی و ورزش کودکان تدارک دیده شده است، به منظور استفاده مجدد نگه داشته می شود تا در صورت برنامه ریزی مجدد برای این کودکان قابل بهره برداری باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2019 راز چت روم