آجرلو دست بردار نیست؛ دو ستاره بزرگ در راه استقلال

آجرلو-دست-بردار-نیست؛-دو-ستاره-بزرگ-در-راه-استقلال

استقلال فصل نقل و انتقالات شلوغی را پشت سر گذاشت و مصطفی آجرلو مدیرعامل آبی‌ها توانست چند ستاره لیگ برتری را به خدمت بگیرد و البته محمد محبی و کاوه رضایی را دوباره به فوتبال ایران برگرداند و آبی‌پوش کند.

این در حالی است که استقلال به جز حسین زاده که در قراردادش بند جدایی وجود داشت و دانشگر که به لحاظ مالی با آبی‌ها به توافق نرسید موفق شد با تمام ستاره‌های خود تمدید کند. البته در این میان اراده‌ای برای تمدید قرارداد وریا غفوری وجود نداشت. با این حال آبی‌ها شاکله اصلی تیم خود را حفظ کردند و با خرید چند ستاره حالا یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ برتر محسوب می شوند.

استقلال که در فاز هجومی خود مهره‌های زیادی را جذب کرده اما همچنان در پست وینگر احساس نیاز می کند و در این میان خبرهایی در خصوص بازگشت مهدی قایدی به این تیم شنیده می شود. در واقع آجرلو بعد از اینکه ستاره سابق استقلال در لیست خروج الاهلی قرار گرفت تصمیم دارد تا این بازیکن را در آستانه جام جهانی به ایران بازگرداند.

انتقالی که چهره استقلال را به پرستاره‌ترین تیم در فاز هجومی طی سال‌های اخیر تبدیل خواهد کرد. از درون باشگاه استقلال خبر می رسدمذاکرات با مهدی قایدی موفقیت آمیز بوده و حالا آبی‌ها در تلاش هستند تا رضایت الاهلی را برای این انتقال به دست بیاورند.

اما این پایان کار استقلال در نقل و انتقالات نخواهد بود. آجرلو که برای امسال تیمی مدعی تدارک دیده تا در لیگ برتر قهرمانی‌اش را تکرار کند به دنبال برطرف کردن تنها نقطه ضعف استقلال است. آبی‌ها در خط دفاعی تنها صالح حردانی را به عنوان مدافع راست در اختیار دارند و حالا تنها دغدغه ساپینتو و مدیرعامل استقلال جذب بازیکن در این نقطه از زمین است.

گفته می شود مدیران باشگاه استقلال در حل مذاکره برای به خدمت گرفتن یک مدافع راست طی روزهای آینده هستند. آبی‌ها مذاکرات خود را به صورت چراغ خاموش پیگیری می کنند و احتمالا به زودی از بازیکن مد نظرشان رونمایی خواهند کرد.

به این ترتیب مدیرعامل استقلال با جذب این ۲ بازیکن پرونده نقل و انتقالات تیمش را خواهد بست. تیمی پرستاره که از حالا می تواند مدعی قهرمانی باشد.

بیشتر بخوانید: