آخرین و جدیدترین آمار کرونایی جنوب غرب خوزستان تا 30 مرداد ۱۴۰۱

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سید محمد محمدی امروز یکشنبه(30 مرداد ماه 1401) با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 14 مورد مثبت بیماری کووید 19 در محدوده فعالیتهای دانشگاه علوم پزشکی آبادان به ثبت رسید، اظهار کرد: این تعداد شامل هشت بیمار از آبادان، دو نفر از خرمشهر و چهار نفر از شادگان گزارش شده است.

او گفت: از 14 مورد جدید 10 بیمار در مراکز درمانی تابعه این دانشگاه به صورت سرپایی ویزیت و  درمان شدند و جهار نفر نیز بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه خوشبختانه طی این مدت مورد فوتی کرونایی نداشتیم،  افزود: طی روز گذشته 10 بیمار بستری و هفت نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌ است.

مقام عالی بهداشت و درمان جنوب غرب خوزستان در پایان بیان کرد: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان های تابعه این دانشگاه 29 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز شنبه(29 مردادماه 1401) بود، حاکی از شناسایی 11 بیمار کرونایی طی 24 ساعت قبل از آن و 26 موارد مثبت کل بستری ها است.(جزییات)

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود./انتهای پیام