احداث بیش از 15000 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن استان کرمان آغاز شد

احداث-بیش-از-15000-واحد-مسکونی-طرح-نهضت-ملی-مسکن-استان-کرمان-آغاز-شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، امروز صبح در دومین روز از سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان کرمان در مراسمی با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی احداث 15 هزار و 257 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن استان کرمان آغاز شد که تعداد 9 هزار و 286 واحد مسکونی طرح نهضت ملی با مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان انجام می‌شود.

در این آیین علی‌اکبر سلطانی‌نژاد، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان، محمدی، مدیرکل طرح‌های ملی مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، علی حاجی‌زاده، مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان، شیخ شعاعی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از مدیران و مسئولان استان نیز حضور داشتند.

لازم به ذکر است از این تعداد عملیات اجرایی ساخت 6 هزار و 600 واحد مسکونی طرح نهضت ملی با مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آغاز شده است.

علی‌اکبر سلطانی‌نژاد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان کرمان 3 هزار و 36 واحد مسکن روستایی که در دولت سیزدهم احداث شده، افتتاح شد.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث 3 هزار و 955 واحد مسکن روستایی نیز آغاز خواهد شد، افزود: 5 هزار و 331 واحد مسکونی طرح نهضت ملی با مدیریت و نظارت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/511/ح