استاندار خراسان شمالی: حضور میدانی مدیران در شهرها به مناسبت هفته دولت / ضرورت اجرای قانون مناسب سازی/ الزام جذب تسهیلات اشتغال

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، دکتر محمد رضا حسین نژاد با بیان اینکه باید بستر زندگی برای همگان فراهم شود، افزود : اجرای قانون مناسب سازی معابر برای معلولان ، جانبازان و سالمندان نباید حالت فرمایشی داشته باشد بلکه ضروریست تا این افراد دسترسی سهل تری به مدیران داشته باشند.

وی به برکات سفر رییس جمهور به استان اشاره کرد و افزود : علاوه بر تصویب ۱۲.۷ هزار میلیارد تومان اعتبارات ، خرید تضمینی دام و تکمیل زنجیره غذایی از دیگر برکات این سفر است.

دکتر حسین نژاد استقلال نظامی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: صنایع دفاعی در راه رسیدن به استقلال گام های ارزشمندی را برداشته به طوری که امروز کمک حال کشور شده است .

وی بر ضرورت مدیریت خلاقانه و پویا در دستگاه های اجرایی استان تاکید و گفت : مدیران دستگاه های اجرایی در حوزه فوق مورد ارزیابی و رصد قرار می‌گیرند .

دکتر حسین نژاد با اشاره به جذب تسهیلات اشتغال افزود :تولید و اشتغالزایی باید دائمی باشد البته در سفر رییس جمهور به استان ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار به بخش خصوصی تصویب شده که امیدواریم قدم های خوبی در این مسیر برداشته شود.

وی با اشاره به فرا رسیدن یکم شهریور روز پزشک از جامعه پزشکی و بخش درمان تقدیر کرد و افزود: جامعه پزشکی و حوزه درمان در دوران کرونا فداکارانه اقدامات شاخصی برای مردم و بیماران انجام دادند.

انتهای پیام