اعلام احکام انضباطی کونته و توخل به خاطر درگیری فیزیکی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس، توماس توخل و آنتونیو کونته سرمربیان تیم‌های فوتبال چلسی و تاتنهام را به دلیل رفتارهای ناشایست‌شان در جریان بازی یکشنبه شب در ورزشگاه استمفوردبریج مجازات کرد.

در این بازی که 2-2 مساوی تمام شد، شادی‌های تحریک برانگیز مربیان هر یک از دو تیم مقابل نیمکت‌نشینان حریف، دیگری را عصبانی کرد و در نهایت این موضوع سبب درگیری فیزیکی آنها در پایان بازی شد. این اتفاق زمانی رخ داد که آنها پس از سوت پایان بازی برای دست دادن به یکدیگر به سمت هم رفتند اما توخل در حرکتی غیرمنتظره دست کونته را کشید و آن را رها نمی‌کرد. این ماجرا با درگیری لفظی تند دو مربی ادامه یافت و در نهایت با مداخله سایر نیمکت‌نشینان و عوامل اجرایی بازی به پایان رسید. با این حال داور به هر دو مربی کارت قرمز نشان داد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت پرونده مربوط به این حادثه به کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس رفت و در آنجا توخل به عنوان مقصر اصلی شناخته شد و به همین دلیل او نه تنها باید جریمه‌ای 35 هزار پوندی بپردازد، بلکه یک جلسه هم از همراهی تیمش محروم شد؛ البته حکم او تا تأیید شدن از سوی کمیته استیناف به دلیل اعتراض باشگاه چلسی به حالت تعلیق درآمده است. کونته هم اما بی‌تقصیر دانسته نشده و به همین دلیل او نیز 15 هزار پوند جریمه نقدی باید بپردازد اما برای این مرد ایتالیایی محرومیت اضافی در کار نخواهد بود. کونته در بازی با چلسی با کارت قرمز داور مواجه شد.

انتهای پیام/