اهدای 1616 تبلت به کودکان نیازمند دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ اهدای ۱۶۱۶ تبلت به کودکان نیازمند دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۸:۵۸
  • اخبار اجتماعی
  • اخبار تهران

اهدای 1616 تبلت به کودکان نیازمند دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی از اهدای یک هزار و ۶۱۶ تبلت برای دسترسی کودکان دارای معلولیت تحت پوشش توسط صندوق حمایت از کودکان ملل متحد خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ احسان جعفری از اهدای یک هزار و 616 تبلت برای دسترسی کودکان دارای معلولیت تحت پوشش توسط صندوق حمایت از کودکان ملل متحد خبر داد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: این اقدام، با موافقت دفتر بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت امور خارجه برای دستیابی کودکان نیازمند دارای معلولیت در راستای اجرای بند 9 تفاهم‌نامه برنامه مشترک سازمان بهزیستی کشور با صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) و با در نظر گرفتن پیشگیری از ﺷﯿﻮع ﺑﯿﻤﺎری ﮐﻮوﯾﺪ 19 که ﺑﺎزﻣﺎﻧﺪﮔﯽ از تحصیل و ﻧﺎﺗﻮاﻧﯽ در تلفیق اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﮐﻮدﮐﺎن را به همراه دارد، صورت پذیرفت.

وی گفت: معاونت امور توانبخشی تبلت‌های اهدائی به کودکان دارای معلولیت را با اولویت کودکان خدمت‌گیرنده نیازمند در مراکز روزانه آموزشـی توانبخشی سراسر کشور بالاخص مناطق محروم توزیع می‌کند.

4 میلیون نفر تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تا پایان شهریور سهام عدالت می‌گیرندگاز رایگان برای بیش از 900 هزار مشترک کمیته امداد و بهزیستی

انتهای پیام/

R1491/P1588/S2,25/CT12