این زن با عروسک‌های ترسناک ارتباط دارد! +تصاویر

به گزارش برنا؛ فلیسیتی کادلک ۲۳ ساله اهل ایالت ماساچوست آمریکا سال ۲۰۱۸ در حیاط خانه پدربزرگش با کلی روسی ازدواج کرد و گفت دنیایش پس از مراسم عروسی ۵۰۰ دلاری که با حضور چهار دوست خانوادگی و هشت عروسک دیگر برگزار شده بود، کامل شده است.

از آن زمان بچه‌های فلیسیتی (!) زیاد شده و تعدادشان به شش کودک خردسال افزایش پیدا کرده است. بچه‌هایی که همه آنها عروسک های زامبی سه تا ۱۰ ساله هستند. در این میان خود فلیسیتی هم با رابرت، یک عروسک یک متر و ۸۰ سانتیمتری با ظاهری شبیه به آدم فضایی ها در رابطه عاشقانه است که وقتی ۱۷ ساله بود آن را آنلاین خرید.

رابطه عاشقانه یک زن با عروسک زامبی

اما فلیسیتی سال گذشته پس از آنکه از خانه یکی از اعضای خانواده‌اش بیرون انداخته شد مجبور شد در مرکز بی‌خانمان‌ها بماند و عروسک‌های محبوبش را در یک انبار نگهداری کند. او در ماه آگوست در یک پست یوتیوبی گفت به همراه خانواده خوشبختش به یک آپارتمان تک خوابه نقل مکان کرده است.

او همچنین مشغول برنامه‌ریزی برای جشن تولد رابرت است که به گفته او به زودی ۲۵ ساله می‌شود. این در حالی است که کلی، همزاد او ۴۰ سال سن دارد و در سال ۲۰۲۰ کمی تغییر رویش اعمال شد تا سینه های برجسته‌تر و ظاهری کمتر شبیه به زامبی ها داشته باشد.

زمانی که فلیسیتی و عروسک هایش مجبور بودند از هم جدا باشند، فلیسیتی با یک پسر واقعی قرار ملاقات گذاشت اما پس از آنکه به رابطه عجیبش با عروسک ها اعتراف کرد، از هم جدا شدند.

فلیسیتی در فضای مجازی با توهین‌های مختلفی پیرامون سبک زندگی اش روبه‌روست؛ برخی او را پدوفیل خطاب می‌کنند و برخی دیگر به او می‌گویند «برو خودت را بکش». او می‌گوید: «این‌ها باعث شد احساس کنم زندگی‌ام هیچ ارزشی ندارد و می‌خواستم خودکشی کنم. آدم‌های زیادی کارهایی را که دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند و پذیرفته می‌شوند. پس چرا من حق ندارم آن‌طور که می‌خواهم باشم و پذیرفته شوم؟»

زندگی عاشقانه یک زن با عروسک زامبی

فیلیسیتی در ۱۳ سالگی عاشق فیلم‌ های ترسناک بود و پدرش بعد از مرگ مادرش کلی را برایش خرید. اما فلیسیتی تا ۱۶ سالگی هنوز عاشق این عروسک نشده بود. او معتقد است عروسک هایش روح دارند و می‌تواند با آنها به بحث بنشیند. فلیسیتی می‌گوید: «آنها روح دارند، اما نه مثل بقیه آدم‌ها که از درون مُرده‌اند. آنها به من انرژی واقعی می‌دهند.»