برگزاری دوره پیشرفته بین المللی مربی بدنساز با حضور مدرس یوفا

هادی روحانی عضو هیئت علمی پژوهشگاه تربیت بدنی در گفت و گو با ایسنا، در مورد هفتمین دوره پیشرفته بین المللی مربی بدنساز ویژه رشته های ورزشی، بیان کرد: قرار بر این است که این دوره پیشرفته بین المللی ۱۱ تا ۱۷ آبان ماه سال جاری در تهران برگزار شود.

وی ادامه داد: این دوره پیشرفته در بخش مبانی علم تمرین و بدنسازی، در محورهای اصول و طراحی تمرینات مقاومتی و استقامتی، تحلیل نیازهای ورزشکار، خستگی و ریکاوری، تیپرینگ و اوج رسانی، زمان بندری تمرینات سالیانه و تغذیه مکمل های ورزشی برگزار می شود.

به گفته این عضو هیئت علمی پژوهشگاه تربیت بدنی هفتمین دوره پیشرفته بین المللی مربی بدنساز ویژه رشته های ورزشی در بخش کاربرد تمرینات نوین شامل کاتسو، پلومتریک، تی آر ایکس و کراس فیت خواهد بود و در بخش بدنسازی تخصصی ویژه رشته های فوتبال، کشتی و رزمی، والیبال و بسکتبال، شنا و قایقرانی و ورزش های راکتی است.

روحانی با اشاره به حضور مدرسان خارجی در شش دوره قبلی، خاطرنشان کرد: در هفتمین دوره یک مدرس پرتغالی که به صورت تخصصی در حوزه بدنسازی فوتبال فعالیت می کند و مدرس یوفا است حضور خواهد داشت و علاوه بر آن مدرسان داخلی که با تیم های ملی و باشگاهی همکاری می کنند نیز در این دوره پیشرفته بین المللی مشارکت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران به منظور برگزاری این دوره پیشرفته بین المللی به عنوان همکار در کنار پژوهشگاه تربیت بدنی فعالیت می کند، گفت: مدارک ارائه شده در این دوره مورد تایید وزارت علوم و قابل ترجمه به منظور استفاده در داخل و خارج کشور است.

انتهای پیام