ترافیک پرحجم در معابر مختلف پایتخت

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراههای پایتخت در صبحگاه شنبه 29  مرداد ماه 1401   صورت پذیرفت ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم .

سرهنگ شریفی گفت : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح  دارای ترافیک می باشند . 

وی ادامه داد  : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب  از  بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب  از امام علی  ( ع ) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم . 

سرهنگ شریفی افزود : بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان  بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان  و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان نهم دی  دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ  شریفی  افزود : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر  و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک  حضور دارند  

وی به رانندگان توصیه داشت : در هنگام ورود به تقاطع ها رعایت حق  تقدم را رعایت کرده و  به این موضوع که یکی از  عوامل  جلوگیری  از بروز  تصادفات  در سطح شهر  است توجه  و به آن احترام بگذارند.

انتهای پیام/