تصویب طرح ویژه جذب رتبه‌های برتر کنکور

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ تصویب طرح ویژه جذب رتبه‌های برتر کنکور

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۵:۳۲
  • اخبار اجتماعی
  • اخبار فرهنگیان و مدارس

تصویب طرح ویژه جذب رتبه‌های برتر کنکور

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از تصویب هماهنگ طرح ویژه جذب رتبه‌های برتر کنکور سراسری و برگزیدگان المپیاد دانش‌آموزی در رشته‌های هدف اولویت‌دار کشور خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حسن مروتی اظهار کرد: با تصویب هماهنگ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رتبه‌های 1 تا 100 گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و همچنین رتبه‌های 1 تا 50 گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی در کنکور سراسری سال 1401 و دارندگان مدال‌های طلا، نقره و برنز کشوری در المپیادهای ملی دانش‌آموزی در صورت انتخاب و پذیرش در رشته های هدف اولویت‌دار و کسب شرایط لازم از مزایای طرح مذکور برخوردار می‌شوند.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش ادامه داد: در این طرح مزیت‌هایی برای مشمولان در نظر گرفته شده است و بر این اساس سقف میزان تسهیلات اعطایی به دانشجویان مشمول در این طرح، در هر سال توسط کمیسیون راهبری تعیین می‌شود و هر یک از افراد از جامعه هدف در هر دوره تحصیلی که در رشته‌های هدف مشغول به تحصیل شوند، به شرط کسب شرط پویایی، مطابق با شیوه‌نامه مصوب کمیسیون راهبری می‌توانند از تسهیلات این توافق‌نامه بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان برای اطلاع از جزئیات طرح و شرایط برخورداری از آن می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی www.msrt.ir مراجعه کنند.

حذف طبقات متوسط و ضعیف با مصوبه جدید کنکوریگفت‌وگو با تنها راه‌یافته مدارس دولتی به جمع برترین‌های کنکورآمار تکان‌دهنده کنکور امسال؛ سهم 95 درصدی 3 درصد از دانش‌آموزان/ به عصر "آموزش طبقاتی" خوش آمدید!مصوبه جدید کنکوری "پوست خربزه زیر پای دولت"/ لزوم توقف این مصوبه تا سال 1402

انتهای پیام/

R1014132/P/S2,22/CT12 واژه های کاربردی مرتبط

  • کنکور
  • سازمان سنجش

بیشتر بخوانید…

گفت‌وگو با تنها راه‌یافته مدارس دولتی به جمع برترین‌های کنکور
گفت‌وگو با تنها راه‌یافته مدارس دولتی به جمع برترین‌های کنکور
آمار تکان‌دهنده کنکور امسال؛ سهم ۹۵ درصدی ۳ درصد از دانش‌آموزان/ به عصر "آموزش طبقاتی" خوش آمدید!
مصوبه جدید کنکوری "پوست خربزه زیر پای دولت"/ لزوم توقف این مصوبه تا سال ۱۴۰۲