حاشیه دیدار استقلال – سپاهان| راه ندادن دوربین‌های باشگاه استقلال و خط خوردن چند بازیکن توسط ساپینتو

حاشیه-دیدار-استقلال-–-سپاهان|-راه-ندادن-دوربین‌های-باشگاه-استقلال-و-خط-خوردن-چند-بازیکن-توسط-ساپینتو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و سپاهان در آغاز هفته اول بیست‌دومین دوره لیگ برتر از ساعت 19 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

* نکته‌ای که بیش از همه در ذوق می‌زند، نبود تماشاگران است و به دلیل آنچه که اختلال در سامانه بلیت فروشی عنوان شده، هفته اول بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

* در شرایطی که استقلال میزبان بازی است اما بیشتر نگاه‌ها به بازیکنان سپاهان است، جایی که تقابل رشید مظاهری، مسعود ریگی، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور، رامین رضاییان، فرشاد احمدزاده و شهریار مغانلو با استقلالی‌ها می‌تواند صحنه‌های جذابی را رقم بزند.

* علیرضا رضایی دروازه‌بان استقلال که به دلیل عدم همراهی تیم امید یک جلسه محروم شده است، با لباس شخصی در ورزشگاه حضور دارد.

* اسکوچیچ، وحید هاشمیان و دیگر دستیاران سرمربی تیم ملی برای تماشای بازی در ورزشگاه حضور دارند.

* کاوه رضایی و محمد محبی به دلیل عدم صدور کارت بازی در این دیدار حضور ندارند. عزیزبک آمانوف، محمدحسین زواری و محمدحسین مرادمند نیز در لیست 18 نفره قرار نگرفتند.

* در شرایطی که باشگاه استقلال اعلام کرده بود دوربین‌های صداوسیما به غیر از پخش زنده حق حضور در ورزشگاه را ندارند، عوامل ورزشگاه نیز اجازه حضور دوربین‌های باشگاه استقلال را ندادند که با اعتراض شدید سعید فتاحی معاون باشگاه همراه شد.

* ریکاردو ساپینتو و مورایس سرمربیان پرتغالی استقلال و سپاهان که اولین تجربه حضورشان در فوتبال ایران را تجربه می‌کنند پیش از بازی با یکدیگر خوش و بش کردند.

* مظاهری، دانشگر و نورافکن به سمت نیمکت استقلال و سجاد شهباززاده و رضا میرزایی نیز به طرف نیمکت سپاهان رفتند. دانشگر با دسته گل به سمت آبی‌ها رفت.

* بازیکنان دو تیم با اهدای شاخه گل یاد و خاطره شهدای مقاومت را گرامی داشتند.

انتهای پیام/