حسرت یاغی پرسپولیسی‌ها در سن‌سیروس/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شیخ دیاباته آخرین خرید پرسپولیس بود و در آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات تصمیم گرفت پیراهن قرمز را به تن کند. حضور دیاباته در پرسپولیس با توجه به سابقه حضورش در استقلال و محبوبیت او بین هواداران این تیم اتقاق مهمی به حساب می‌آمد و خیلی‌ها منتظر نمایش او با پیراهن قرمزها بودند.

یکی از نگرانی‌های پرسپولیسی‌ها در خصوص دیاباته سابقه او در مصدومیت بود و حتی گروهی از کارشناسان به همین خاطر مخالف خرید آقای گل سابق لیگ برتر بودند. اتفاقی که در ابتدای حضور دیاباته در پرسپولیس هم رخ داد و او به خاطر مصدومیت چند هفته‌ای خانه‌نشین شد.

با این حال مهاجم اهل مالی زودتر از انتظار به میادین برگشت و در بازی با مس رفسنجان هم دقایق کوتاهی به میدان رفت. دیاباته مقابل ملوان هم فرصت بازی را به دست آورد و اگر بدشانس نبود می‌توانست اولین گل فصل خود را هم به ثمر برساند. او در آخرین دقایق بازی حرکت انفرادی زیبایی به سمت دروازه ملوان داشت ولی ضربه نهایی خوبی نزد و موفق به گلزنی نشد.

حسرت یاغی پرسپولیسی‌ها در سن‌سیروس/عکس

حسرت یاغی پرسپولیسی‌ها در سن‌سیروس/عکس

او پس از بازی هم درگیر یک اتفاق جنجالی با هوادار تیم ملوان شد که ویدیو آن در فضای مجازی هم پخش شد و واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت.

258 258