خانه دوران کودکی یوهان کرایف اجاره داده می‌شود + عکس

خانه-دوران-کودکی-یوهان-کرایف-اجاره-داده-می‌شود-+-عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طرفداران یوهان کرایف این امکان را خواهند داشت تا زندگی در خانه سال‌های نخست اسطوره فقید تیم ملی هلند و بارسلونا را تجربه کنند.

به گزارش نشریه سان، آن دسته از افرادی که علاقه‌مند به دیدن محل سکونت کرایف فقید در 12 سال نخست زندگی‌‌اش هستند می‌توانند با پرداخت تنها 150 پوند برای یک هفته در این خانه زندگی کنند.

اسطوره تیم‌های آژاکس، بارسلونا و تیم ملی هلند سال 1947 در شهر آمستردام متولد شد و دوران کودکی خود را کنار والدین سبزی فروشش در این خانه محقر که در منطقه بتوندورپ در حومه شهر سپری کرد. او سال 2016 در سن 68 سالگی درگذشت.

تاکنون نه تنها طرفداران بلکه بسیاری از افرادی که کنجکاو بوده‌اند بدانند کرایف فقید دوران کودکی‌اش را کجا سپری کرده است، به این خانه نه چندان بزرگ سر زده‌اند.

این خانه قرار بود به موزه‌ای برای نمایش تصاویر و افتخارات ستاره دهه 70 فوتبال هلند تبدیل شود اما اکنون توسط یکی از مشاوران املاک آمستردام به نام ایمیر به علاقمندان اجاره داده می‌شود.

منزل دوران کودکی کرایف در محله‌ای واقع است که طرفداران دوآتشه تیم آژاکس در آن ساکن هستند. یکی از آنها به نشریه تلگراف هلند گفت: اگر ببینم که یکی از هواداران فاینورد خانه کرایف را اجاره کرده، از پنجره، یک نارنجک دستی به داخل آن پرتاب خواهم کرد.

انتهای پیام/