دانشگاه بین المللی امام خمینی می تواند پرچمدار انتقال مبانی انقلاب در جهان باشد

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، لطف الله سیاهکلی در نشست با هیئت رئیسه دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) ضمن تبریک انتصاب (قاسم زاده) ریاست جدید دانشگاه و تایید حکم ایشان از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از قبول مسئولیت و مدیریت جنابعالی و مجموعه همکارانتان تشکر می‌کنیم که در دانشگاهی که جایگاه مهم انسان سازی است خدمت می کنید.

وی بیان کرد: اصلی ترین کار و وظیفه مدیران دانشگاهی انتقال جهان بینی ایران اسلامی به جهان است و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) می تواند پرچمدار انتقال مبانی انقلاب اسلامی به سایر کشورهای جهان شود.

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام حرف آمریکا و رژیم صهیونیستی قدرت ایران و تاثیرگزاری آن در منطقه و سایر کشورهاست و از گسترش روابط و اثرگزاری ایران اسلامی هراس دارند و ما باید از همه ابزار و ظرفیت خود برای انتقال پیام انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

image_2022_8_21-23_13_42_634_FGr

وی یادآورشد: استقرار دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در قزوین موجب افتخار استان است و تمام تلاش خود را در مجلس شورای اسلامی برای تقویت و ارتقای جایگاه دانشگاه به کار خواهیم گرفت.

سیاهکلی بیان کرد: برای من افتخار دارد که عضو بنیاد حامیان دانشگاه بوده و در معرفی این بنیاد که از ابتکارات تیم جدید دانشگاه است مشارکت داشته باشم.

در ادامه سید علی قاسم زاده رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی گفت: تلاش می کنیم تا دانشگاه به ریل اصلی خود بازگردد و برای برندسازی دانشگاه نیز برنامه داریم.

رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی تصریح کرد: در دانشگاه ظرفیت های گسترده ای داریم اما ساختار بودجه ریزی دانشگاه ضعف‌های جدی دارد و در شأن دانشگاهی که به نام امام مزین شده نیست و عمده اعتبارات برای حقوق و دستمزد و امور جاری هزینه می‌ شود و برای تحول در دانشگاه نیازمند اعتبارات کافی و مناسب هستیم.

image_2022_8_21-23_13_43_991_VU6

وی اظهارداشت: دانشگاه برای حل مشکلات استان در بخش های مختلف آمادگی دارد و از مسئولان انتظار داریم با اعتماد به نیروهای متخصص این دانشگاه و سپردن طرح ها و برنامه‌ها به ما فرصت دهعند برای برون رفت از وضعیت موجود اقدام کنیم.

قاسم زاده یادآورشد: درخواست کرده ایم تا جلسه ای با حضور مجمع نمایندگان و اعضای کمیسیون آموزش مجلس تشکیل شود تا بتوانیم با هم افزایی و همکاری برای ارتقای جایگاه دانشگاه اقدام کنیم.

image_2022_8_21-23_36_56_625_qLw

همچنین حجت الاسلام زارعی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز در این نشست گفت: همراهی نمایندگان برای ارتقای دانشگاه لازمه موفقیت در آموزش عالی است و دانشگاه به مساعدت و حمایت مسئولان استانی و مجمع محترم نمایندگان نیاز جدی دارد.

وی افزود: حرکت دانشگاه در مسیر بین المللی شدن لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای  تمدن سازی است و این رویکرد باید مورد حمایت همه جانبه قرار گیرد.

انتهای پیام