دبیر فدراسیون والیبال: موسوی تیم را متشنج کرد

دبیر-فدراسیون-والیبال:-موسوی-تیم-را-متشنج-کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میلاد تقوی، دبیر فدراسیون والیبال در مورد خداحافظی ناگهانی محمد موسوی از تیم ملی در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی جهان 2022 و اعتراض او به امکانات اردو گفت: اردوی این دوره از مسابقات با سال‌های قبل، هیچ تفاوتی نداشته و هتل و سالن، همانی است که در سال‌های گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. در مورد مکمل‌ها نیز پزشک تیم باید نظر بدهد و تصمیم بگیرد.

دبیر فدراسیون والیبال ادامه داد: در سال جاری چند میلیارد تومان برای اعزام و تدارک تیم‌های مختلف، هزینه کردیم و درگیر مسائل مالی جزیی نخواهیم بود.

تقوی گفت: موسوی در آخرین تمرین تیم ملی و در حالی که هیچ مطلبی را به کادر فنی منتقل نکرده بود، تیم را متشنج کرد. تمام عکس‌ها و پوسترهای تیم ملی با کاپیتانی موسوی تهیه شده بود. موافقت فدراسیون جهانی را برای تغییر کاپیتانی از عبادی‌پور به موسوی گرفته بودیم  ولی حالا در همه این موارد دچار مشکل شدیم. تمام تلاش ما این است که در فاصله باقی مانده، مشکلات را برطرف کنیم که البته، کار دشوار است.

وی عنوان کرد: اگر ایرادی از جانب ما وجود دارد از مردم و هواداران عذرخواهی می‌کنم. اتفاق نامیمون و بدموقعی افتاد و باور نمی‌کنم تصمیم در همان روز و بعد از تمرین گرفته شده باشد.

انتهای پیام/