راهپیمایی اهالی رسانه و مردم ولایتمدار قزوین فردا برگزار می شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ مددخانی رئیس شورای هیئت های مذهبی استان قزوین در این باره اظهار داشت: با اتفاقاتی که در کشور رخ داده عده ای فتنه گر با سوء استفاده از یک حادثه درصدد هنجارشکنی و توهین به مقدسات برآمده اند و در روزهای اخیر نیز ضمن توهین به مقدسات و آتش زدن پرچم امام حسین(ع) و خرد کردن شیشه های مساجد و آسیب رساندن به اموال عمومی با تحریک دشمن در صدد موج سواری هستند.

وی افزود: مردم ولایتمدار و انقلابی کشورمان از جمله استان قزوین نسبت به این حوادث بی تفاوت نیستند و در صحنه حاضر شده و فتنه گران را سر جایشان خواهند نشاند.

مددخانی تصریح کرد: در راستای محکومیت اقدامات خرابکارانه مردم ولایتمدار و انقلابی قزوین در کنار اهالی رسانه فردا یکشنبه سوم مهرماه با حضور در راهپیمایی مردمی خشم و نفرت خود را از این حرکات ضد انقلابی ابراز خواهند کرد.

رئیس شورای هیئت های مذهبی استان قزوین یادآورشد: این راهپیمایی فردا یکشنبه از ساعت 9.30 دقیقه صبح از میدان میرعماد به سمت میدان آزادی، خیابان پیغمبریه، خیابان سپه برگزار می شود.

وی افزود: از همه دوستداران ولایت درخواست می کنیم در این راهپیمایی شرکت کرده و خشم و نفرت خود را از حرمات فتنه گرانه دشمنان اعلام کنند.

انتهای پیام
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف