رحمتی: سه شانس صددرصد گلزنی داشتیم/ تیم‌ها در آبادان مشکل خواهند داشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، سید مهدی رحمتی در نشست خبری پس از برتری یک بر صفر آلومینیوم در خانه صنعت نفت گفت: به کادر فنی و بازیکنان هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. همچنین از مجموعه ایرالکو تشکر می‌کنم، هم هیئت مدیره کارخانه و هم هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه که شرایطی را برای ما فراهم کردند تا بتوانیم به طور مستقیم از اراک به آبادان بیاییم. این مسئله شرایط تیمی ما را به شکلی رقم زد که بتوانیم ریکاوری خوبی داشته باشیم. از همه بازیکنان تیم تشکر می‌کنم که با همه انرژی در زمین حاضر شدند و خدا را بابت کسب این سه امتیاز شکر می‌کنم.

وی ادامه داد: بازی به دلیل گرمای هوا زیبا نبود. هر تیمی بخواهد در این شرایط هوایی بازی کند، بازی خوبی از آب درنخواهد آمد. با این وجود فکر می‌کنم سه شانس صددرصد گل داشتیم که یکی تبدیل به گل شد. یکی در اختیار رضا جبیره و یکی هم در اختیار هانسل بود که از دست رفت. صنعت نفت خیلی خوب بازی کرد، به ویژه در شرایطی که 10 نفره شدیم ما را تحت فشار قرار داد. حریف یکی دو موقعیت گل هم داشت که یکی را پورحمیدی گرفت و بقیه هم در چارچوب دروازه نبود.

رحمتی اظهار داشت: با این وجود در شرایط جوی و در این آب و هوا نمی‌شد که بهتر از این بازی کرد. تیم‌های دیگر هم که بخواهند به اینجا بیایند و با صنعت نفت بازی کنند، مطمئناً با کادر فنی جدید و دیدگاهی که تیم پیدا کرده، اذیت خواهند شد.

وی درباره درگیری پایان بازی در زمین تیم آلومینیوم عنوان کرد: با آن صحنه 60،70 متر فاصله داشتم و نمی‌توانم راجع به آن صحبت کنم. در پایان از آن کسانی که برانکارد را جابجا می‌کردند، عذرخواهی کردم.

انتهای پیام/