زنده‌زنده سوختن یک مرد در آتش‌سوزی کارگاه ذوب قیر اسلامشهر

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ زنده‌زنده سوختن یک مرد در آتش‌سوزی کارگاه ذوب قیر اسلامشهر

  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۳:۵۱
  • اخبار اجتماعی
  • اخبار حوادث

زنده‌زنده سوختن یک مرد در آتش‌سوزی کارگاه ذوب قیر اسلامشهر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از مرگ یک نفر در اثر وقوع حریق در کارگاه ذوب قیر و در داخل "حوضچه قیر داغ" این کارگاه در اسلامشهر خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اعلام خبر وقوع حریق در کارگاه ذوب قیر واقع در جاده اسلامشهر با یک کشته گفت: ساعت 21:26 شب گذشته یک مورد آتش‌سوزی در یک کارگاه ذوب قیر در جاده اسلامشهر، خیابان گلدسته به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در ادامه ایستگاه شماره 12 به محل حادثه اعزام شد و مشاهده شد که در یک گاراژ متشکل از کارگاه‌های مختلف، بخشی که متشکل از مخزن قیر جامد بود، دچار حریق شد.

وی اظهار کرد: زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند، هر دو مخزن دچار حریق شده بود و یکی از مخازن به‌دلیل شدت حرارت، حالت نیمه واژگون پیدا کرده بود.

ملکی تصریح کرد: سقف شیروانی کارگاه مجاور نیز به‌دلیل پاشیده شدن قیر شعله‌ور دچار حریق شده بود که آتش‌نشانان بلافاصله عملیات را آغاز کردند و خیلی سریع توانستند آتش را تحت کنترل خود درآورند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران اذعان کرد: خوشبختانه آتش سریعاً خاموش شد و از گسترش حریق به اطراف جلوگیری به‌عمل آمد.

وی بیان کرد: یک کارگر با تابعیت کشور افغانستان در داخل حوضچه قیر داغ جان خود را از دست داد.

قاتل فراری در کاشان کمتر از 12 ساعت دستگیر شد/ اختلاف شخصی عامل وقوع قتلقهرمان 18 ساله بوکس با ضربات چاقو در اراک به قتل رسید / دستگیری قاتل با عملیات ضربتی پلیس در خنداب + عکس

انتهای پیام/

R1623/P/S2,1392/CT12