سرمربی مس سونگون: راه زیادی تا قهرمانی پیش رو داریم/ بازیکنان ما جهانی هستند

اسماعیل تقی‌پور درباره شرایط تیم فوتسال مس سونگون در پایان هفته هفتم، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در تمرینات تلاش زیادی کردیم که خدا را شکر این کارها ثمره داد و نتیجه مطلوبی گرفتیم. هدف ما این است که به قهرمانی لیگ برتر برسیم و بازیکنان ما هم دنبال تحقق همین هدف هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا همه بازیکنان مدنظر او جذب شده‌اند یا خیر، اظهار داشت: نمی‌توان گفت همه بازیکنان مدنظر را به خدمت گرفتیم. قبل از اینکه به مس بیایم، تعدادی از بازیکنان تیم جذب شده بودند و برخی بازیکنان هم با نظر من به مس آمدند. ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان داریم و آنها روند رو به رشدی را طی می‌کنند. محمد طاهری و سینا ممبینی مصدوم شدند و این مصدومیت‌ها دست و پای ما را بسته است. امیدوارم یارگیری خوبی در نیم‌فصل داشته باشیم.

سرمربی مس سونگون در مورد اینکه این باشگاه برخلاف گیتی‌پسند توانست ستاره‌های ملی‌پوش را به خدمت بگیرد، تصریح کرد: گیتی‌پسند هم بازیکنان خوبی جذب کرده است، اما بازیکنان جدید ما هم مطرح و جهانی هستند و امیدوارم به مس سونگون کمک کنند. لیگ برتر فرسایشی است و راه زیادی تا قهرمانی داریم. رسول خطیبی هم خیلی ما را جلو انداخت و انتخاب او به‌عنوان مدیرعامل باشگاه حرکتی بسیار خوب بود.

تقی‌پور درباره شرایط تیم ملی فوتسال که تاکنون تدارک مناسبی را تجربه نکرده است، خاطرنشان کرد: شمسایی می‌خواهد در تیم ملی جوانگرایی کند و باید به او کمک کنیم. وحید کارش را بلد است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا بازیکنان را در شرایط خوب نگه داریم. تیم ملی می‌بایست دیدار دوستانه هم داشته باشد و باید چند بازی تدارکاتی انجام می‌داد. امیدوارم شمسایی در فرصت باقیمانده بتواند تیم ملی را به شرایط ایده‌آل برساند.

وی درباره تعطیلی 54 روزه لیگ برتر فوتسال به‌خاطر برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی و سپس جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: این موضوع خیلی بد است و بیشتر به نفع تیم‌هایی است که بدنسازی خود را دیرتر آغاز کرده‌اند. این وقفه به ضرر ماست و باید کارمان را از ابتدا شروع کنیم. با این حال هدف همه ما کمک به تیم ملی است و این برنامه را با کمال میل می‌پذیریم تا تیم ملی در شرایط خوبی باشد.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون درباره شرایط مالی این باشگاه، در شرایطی که اعضای تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و مس کرمان درصدی از قراردادهای خود را دریافت نکرده‌اند، بیان کرد: باشگاه مس بستر لازم را برای ما فراهم کرده و سنگ تمام گذاشته است. تمام پرداختی‌ها و همه شرایط عالی است.

انتهای پیام/