‌شروع تمرینات تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات بین‌المللی تک‌تیراندازی ویژه نظامیان

 به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار سرتیپ پاسدار علی‌اکبر‌ پور‌جمشیدیان؛ معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه با اعلام این خبر گفت: با توجه به ورود تیم‌های کشورهای شرکت‌کننده در این رقابت‌ها به شهر یزد و انجام تمرینات تیمی‌، ‌فردا پس ازبرگزاری  آیین افتتاحیه، این مسابقات آغاز می‌شود.

 معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه افزود‌: در این دوره از مسابقات، نفرات و  تیم‌های برتر از چند کشور  از جمله روسیه، چین، بلاروس، ازبکستان، آذربایجان، زیمباوه و دو تیم برتر نیروی زمینی سپاه  به نمایندگی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شرکت خواهند داشت.

سردار سرتیپ پور‌جمشیدیان  با بیان اینکه نخستین دوره است که این مسابقات به میزبانی کشورمان برگزار می‌شود  و برنامه‌ریزی خوبی از سوی مردم یزد و آموزشگاه شهید صدوقی برای میزبانی از این مسابقات انجام شده است، افزود: این مسابقات که با حضور قویترین ارتش‌های جهان در حوزه زرم زمینی برگزار می‌شود، از لحاظ دیپلماسی نظامی، ارتقاء سطح آموزش نیروهای شرکت‌کننده و توسعه زیرساخت‌های آموزشی   تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: این رقابتها که در چارچوب مسابقات بین‌المللی نظامیان 2022 روسیه دنبال می‌شود، تا 5 شهریور ادامه خواهد داشت.

 معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه ضمن ابراز رضایت  از عملکرد تیم‌های برتر جمهوری اسلامی ایران در مراحل آماده‌سازی این مسابقات  گفت: امیدواریم  این مسابقات با نشاط هرچه بیشتر  برگزار شود و شاهد درخشش دو تیم برتر جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات  و آثار  علمی و عملی این تجربه  ارزشمند در یگانهای رزم باشیم.

انتهای پیام/