فرماندارقدس: هفته دولت بیانگر توجه مسئولین به ارتقا زیرساخت‌ها است

به گزارش خبرگزاری برنا تهران، وحید گلی‌کانی در این نشست با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت بیان کرد: یک سال از تشکیل دولت سیزدهم با رویکرد مردمی می‌گذرد و در روز‌‌های آتی، هفته دولت را در پیش‌رو داریم که به این منظور باید گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت، شهدای کارمند و تکریم کارمندان را در دستور کار قرار دهیم.

وی در خصوص ارتقای خدمات به شهروندان افزود: می‌بایست به منظور ارتقای خدمات به شهروندان اقدام کنیم به طوری که شهروندان بدانند در تمامی موارد به ویژه در مناسبت‌های مختلف، نظام مدیریتی کشور در راستای رفاه حال مردم فعالیت می‌کند.

فرماندار شهرستان قدس در رابطه با کمبود بعضی از زیرساخت‌ها در شهرستان گفت: سینمایی که مقرر بود درسال 98 افتتاح شود به خاطر شیوع ویروس کرونا راه اندازی نگردید که این مورد یکی از کمبود‌های فرهنگی شهر می‌باشد، همچنین با مشکلاتی مانند کمبود آب، فضای سبز، سرانه آموزشی، فرهنگی و دیگر موارد مواجه هستیم که رفع آن نیازمند عزم جدی مدیران شهرستانی است.

مقام عالی دولت در شهرستان قدس با بیان اینکه فرا رسیدن هفته دولت بیانگر توجه مسئولین به ارتقای زیرساخت‌ها است، ادامه داد: باتوجه به اینکه در گذشته زیرساخت‌های استانداردی در بعضی از شهرها تعریف نشده است،  فرا رسیدن هفته دولت بیانگر توجه مسئولین به ارتقای زیرساخت‌ها و در راستای افتتاح پروژه‌های متعدد در حوزه های مختلف می‌باشد.

این مقام مسئول عنوان کرد: یکی از مواردی که باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای شود و در دستور کار دستگاه‌های اجرائی قرار گیرد، اتمام پروژه‌های نیمه تمامی می‌باشد که در چند سال اخیر گلنگ آن زده شده است  و شهروندان نتوانستند بهره‌مندی لازم را از خدمات آن داشته باشند.

گلی‌کانی در رابطه با اطلاع‌رسانی اقدامات انجام شده از سوی مسئولین به منظور آگاهی شهروندان  اظهار داشت: موضوع فعالیت در حوزه جهاد تبیین در قالب اطلاع‌رسانی اقدامات مسئولین به منظور آگاهی شهروندان باید در دستور کار دستگاه‌های اجرائی قرار گیرد.

انتهای پیام/