فرماندار نهاوند خبر داد: اختصاص 40 میلیارد تومان اعتبار به پروژه های ورزشی نهاوند

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، ضرغام احمدوند در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه امیدواریم با حضور شما به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان شاهد اتفاقات خوبی در حوزه ورزش و جوانان باشیم، گفت: خوشبختانه به‌واسطه سابقه حضور چندین‌ساله در دستگاه ورزش یقیناً دارای تجربه و اشراف نسبت به ورزش استان و شهرستان دارید.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه نهاوند قطب کشتی استان و کشور بوده و امروز نیز نیازمند توجه ویژه‌تر از پیش است، گفت: امروز توسعه زیرساخت‌های ورزشی نهاوند یکی از موارد مهمی است که باید پیگیری شود و روند ساخت پروژه‌های نیمه‌کاره ورزشی کاهش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه در سفر ریاست محترم جمهور اعتبارات خوبی به استان همدان و شهرستان نهاوند اختصاص‌داده‌شده است، گفت: علاوه بر اعتبارات ۳۵ میلیاردتومانی سفر ریاست محترم جمهور به استان همدان در بخش ورزش ۴ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برای تسریع در روند اجرای پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام اختصاص‌داده‌شده است.

احمدوند در ادامه با بیان اینکه نگاه ویژه‌ای به جوانان شهرستان و امورات ایشان داریم، گفت: جوانان نهاوند نیازمند هدایت به سمت ورزش و برنامه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی و اوقات فراغت هستند لذا انتظار داریم ضمن برنامه‌ریزی لازم برای این مهم توسعه زیرساخت‌های این حوزه را مدنظر داشته باشید.

وی با تأکید بر اینکه اگر در بحث توجه و حمایت از ورزشکاران و جوانان کاری نکنیم قطعاً از مسیر خارج می‌شوند، گفت: امروز وضعیت شهرستان در حوزه‌های مختلف رو به بهبود است.

05656sda56456asdf65d45646asdf

فرماندار نهاوند، گفت: انتظار داریم جایگاه شهرستان نهاوند در حوزه ورزش و جوانان بیش‌ازپیش ارتقا پیدا کند.

سه پروژه ورزشی شهرستان نهاوند از محل سفر رئیس‌جمهور تأمین اعتبار شده است

علی حقیقی در ادامه با اشاره به اینکه نهاوند از شهرستان‌های ویژه استان همدان در حوزه ورزش و جوانان است، گفت: شهرستان نهاوند باید با تلاش و همت ورزشکاران و قهرمانان به دوران پرافتخار خود برسد چراکه ظرفیت و توانمندی‌های بسیاری در رشته‌های ورزشی وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه امیدواریم با درایت شما شاهد توفیق هرچه بیشتر در ورزش و جوانان استان و شهرستان نهاوند باشیم، گفت: به حمدالله از محل اعتبارات ریاست محترم جمهور به استان ۳۵ میلیارد تومان به پروژه‌های نیمه‌کاره سالن چندمنظوره بابا قاسم، استخر شهرک طالقانی و استخر مجموعه بانوان شهرستان اختصاص‌داده‌شده است.

وی تصریح کرد: هرآنچه بتوانیم پابه‌رکاب مجموعه مدیریتی شهرستان نهاوند هستیم.

حسین بحیرایی

انتهای پیام