فروش مواد مخدر با بی‌سیم دستی در جنوب تهران!

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ فروش مواد مخدر با بی‌سیم دستی در جنوب تهران!

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۶:۵۶
  • اخبار اجتماعی
  • اخبار پلیس

فروش مواد مخدر با بی‌سیم دستی در جنوب تهران!

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فروشنده مواد مخدری که با بی‌سیم دستی با مشتری یان خود در ارتباط بود، خبر داد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر فروش مواد مخدر در محدوده "خلازیر" دستگیری این سوداگر مرگ در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری نعمت‌آباد قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی مشخصات متهم را شناسایی کردند، افزود: با شناسایی مخفیگاه متهم و تعقیب و مراقبت وی، پس از اخذ دستور قضائی متهم در یک عملیات منسجم پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و از داخل مخفیگاهش یک کیلو و 250 گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم 32 ساله در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر فروش مواد مخدر اعتراف کرد و از داخل مخفیگاهش 2 دستگاه بی‌سیم دستی کشف شد.

این مقام انتظامی ابراز داشت: متهم در پی‌جویی‌های انتظامی اظهار داشت با استفاده از این بی‌سیم با مشتریانش در ارتباط بوده است!

سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه پلیس همواره با این سوداگران مرگ مقابله خواهد کرد، خاطر‌نشان کرد: متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

هوشیاری پلیس فتا "کلاهبردار 9هزار میلیارد تومانی ارز دیجیتال" را به دام انداختمظنون اصلی قتل مسلمانان در نیومکزیکو آمریکا بازداشت شد

انتهای پیام/

R1623/P/S2,21/CT12