"قانون مدیریت جامع شهری" در دستور کار مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ "قانون مدیریت جامع شهری" در دستور کار مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۷:۲۹
  • اخبار اجتماعی
  • اخبار تهران

"قانون مدیریت جامع شهری" در دستور کار مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

دبیر مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران از پیگیری‌ها گزارش‌ها و مشکلات مطالبات شهرداری از دولت توسط مجمع خبر داد و گفت: قانون مدیریت جامع از مهمترین دستورالعمل‌های کمیسیون است که با همکاری رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی شهرداری تهران در حال پیگیری است.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ احسان متولیان در چهل و ‌‌دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه‌ریزی ‌و سرمایه انسانی که با حضور لطف‌الله فروزنده رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی و برخی معاونین برنامه‌ریزی و توسعه شهری کلانشهرها گفت: در ابتدای مدیریت جدید تلاشمان این بود که از تمامی حواشی و شائبه‌ها دوری کنیم و بیشتر بر روی پیگیری مطالبات شهرداری از دولت و مطرح کردن در مجلس با هم‌افزایی و همکاری معاونین مالی شهرداری‌ها به صورت ویژه داشته باشیم که خوشبختانه در این امر موفق بودیم.

دبیر مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با اشاره به اینکه در شهرداری‌ها نیروهای مجربی و متعهد زیادی مشغول خدمت‌رسانی هستند، افزود: با توجه به اینکه یکی از وظایف مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، هم‌افزایی با شهرداران کلانشهرهای ایران است، انتقال تجربیات کاری برای این مجموعه مهم است طوری نباشد با رفتن کسی، همه اطلاعات کاری نیز از بین برود، برای این امر تلاش در تقسیم‌بندی داریم که از کارشناسان جوان در کنار افراد مجرب استفاده کنیم.

متولیان با اشاره به تغییر دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی و انتخاب محمدحسن شیخ حسن به عنوان دبیر کمیسیون گفت: دبیر کمیسیون با پیشنهاد رئیس کمیسیون و‌ تایید مجمع انتخاب می‌شود که به میزان ارتباط برای پیشبرد اهداف کمیسیون بستگی دارد، در همه کمیسیون‌های مجمع تلاش داریم که کمترین میزان شکاف ارتباطی بین دبیر و رئیس کمیسیون باشد. شیخ حسن از نیروهای ارزشمند ‌‌ارزشی و انقلابی هستند که سابقه درخشانی در این حوزه دارند.

وی افزود: از دغدغه‌های مهمی که در این حوزه داریم، قانون استخدامی و درآمدهای پایدار شهرداری است که کمیسیون برنامه‌ریزی نقش مهمی در این امر دارد. قانون مدیریت جامع از مهمترین دستورالعمل‌های کمیسیون است که با همکاری فروزنده رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی در حال پیگیری است.

متولیان با بیان اینکه ما در مجمع شاید نتوانیم همه مشکلات را حل کنیم اما می‌توانیم یک یا چند مورد از مشکلات کمیسیون‌ها را که می‌تواند خروجی بهینه‌ای برای مردم داشته باشد را پیگیری کنیم، گفت: در حوزه مالی پیگیری مطالبات شهرداری‌ها از دولت در حوزه حمل‌ و نقل پیگیری تکمیل ناوگان کشور و ورود اتوبوس‌های باکیفیت بین شهری و همچنین پیگیری سهامداران بانک شهر با حضور 20 کلانشهر ایران را در برنامه داریم.

انتهای پیام/

R1491/P/S2,25/CT12