لالیگا| اسپانیول به رایووایکانو باخت/ سویا از شکست خانگی گریخت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جمعه شب در اولین شب از هفته دوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، تیم فوتبال اسپانیول میزبان رایووایکانو بود و این بازی را با نتیجه 2 بر صفر به میهمان خود واگذار کرد.

در این بازی پربرخورد که دو اخراجی داشت (لخونه در دقیقه 16 از رایو وایکانو و گومس در دقیقه 30 از اسپانیول) پالاسون در دقیقه 40 و سیس در پنجاه و نهمین دقیقه برای رایووایکانو گلزنی کردند، تیمی که هفته اول هم بارسلونا را به زحمت انداخت و از اینم تیم یک مساوی گرفت.

پس از این بازی از 30 دقیقه بامداد امروز (شنبه) نیز تیم سویا در ورزشگاه خانگی‌اش رامون سانچس پیسخوان به مصاف رئال وایادولید رفت که این بازی با تساوی یک – یک خاتمه یافت. سویا در این بازی که آکونا در دقیقه 89 از سویا و یامیک در دقیقه 90 از سوسیه‌داد اخراج شد، آنور در دقیقه 80 گل اول را برای وایادولید به ثمر رساند اما تنها 6 دقیقه بعد رِکیک گل تساوی را برای سویا زد تا این تیم در خانه بازنده نباشد. سویا  با این نتیجه اولین امتیازش در این فصل را کسب کرد و به رده سیزدهم رسید. وایادولید هم که مانند سویا هفته اول را با شکست سپری کرده بود، موفق به کسب اولین امتیازش شد و در رده پانزدهم قرار گرفت.

در ادامه بازی‌های هفته دوم لالیگا، سه بازی دیگر هم برگزار می‌شود که در بازی اول از ساعت 20 به وقت تهران، اوساسونا از کادیس پذیرایی می‌کند، در بازی دوم از ساعت 22 مایورکا میزبان رئال بتیس است و در سومین بازی هم از 30 دقیقه بامداد یکشنبه رئال مادرید در خانه سلتاویگو به میدان می‌رود.

 

انتهای پیام/