لزوم برخورد جدی با مافیای دستفروشان در پایتخت


لزوم برخورد جدی با مافیای دستفروشان در پایتخت

سوده نجفی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران از سازمان ساماندهی و مشاغل شهردار تهران بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سوده نجفی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران از سازمان ساماندهی و مشاغل شهردار تهران بازدید کرد و در نشستی که با مدیرعامل و معاونان مجموعه داشت در جریان  عملکرد و اقدامات سازمان ساماندهی ‌‌و مشاغل قرارگرفت.

نجفی بابیان اینکه حضور دستفروشان در خیابان‌های سطح شهر مشکلات متعددی از جمله آلودگی‌هو‌ا، ترافیک، سدمعبری و بزه ایجاد کرده است ادامه داد: یکی از مواردی که باید سریعا نسبت به جمع‌اوری آنها رسیدگی شود دستفروشان خیابان احسان در منطقه ۴ است که باید مورد پیگیری قرار گرفته و گزارش داده شود.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات جدی در سازمان ساماندهی و‌ مشاغل برخی از رای‌هایی تعطیلی است که اجرا نمی‌شود و باید مورد توجه و پیگیری قرار بگیرد.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه مشکلات عدیده‌ای در نمایشگاه‌های اتومبیل واقع در منطقه ۲ وجود دارد که از سوی اهالی محل مطرح شده است؛ از رئیس سازمان ساماندهی ‌مشاغل خواست اقدامات لازم و فوری را در این‌خصوص انجام دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هرچه سریع‌تر نواقص سامانه رصد مشاغل (کمیسیون بند ۲۰)، سامانه کیوسک و سامانه بازار برطرف و مستندات ارائه شود.