مدیر ورزشی پالما: اولادقباد یکی از کامل‌ترین بازیکنان جهان است/ جذب او بسیار دشوار بود

مدیر-ورزشی-پالما:-اولادقباد-یکی-از-کامل‌ترین-بازیکنان-جهان-است/-جذب-او-بسیار-دشوار-بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسلم اولادقباد در گفت‌وگو با سایت باشگاه پالمای اسپانیا، درباره پیوستن به تیم فوتسال این باشگاه اظهار داشت: از پیوستن به باشگاه بزرگی چون پالما بسیار خوشحال هستم. تمام تلاش خود را می‌کنم تا پالما به موفقیت برسد و باعث شادی هواداران این تیم شوم. دوست دارم به قهرمانی لیگ برتر اسپانیا برسم و با مربی بزرگی مانند وادیو کار کنم. امیدوارم چیزهای زیادی از این مربی یاد بگیرم و تجربه خوبی در بهترین لیگ جهان داشته باشم.

خوسه تیرادو مدیر ورزشی باشگاه پالما درباره این انتقال گفت: خوشحالیم که مسلم را پس از مدتی زیاد به خدمت گرفتیم. او وینگر و بازیسازی با توانایی باورنکردنی در نفوذ است و می‌تواند تفاوت را رقم بزند. اولادقباد در جام جهانی درخشید و یکی از کامل‌ترین بازیکنان دنیاست.

وی با اشاره به کار سخت پالما برای جذب ستاره تیم ملی فوتسال ایران تصریح کرد: یکی از موانع ما، مطابقت اولادقباد با فرهنگی کاملاً متفاوت، لیگی چون اسپانیا و تیم ماست. اگر این بازیکن با لیگ برتر اسپانیا هماهنگ شود، می‌توانیم از داشتن بازیکنی عالی لذت ببریم. نهایی کردن این انتقال برای ما بسیار دشوار بود؛ به‌ویژه به دلیل پیچیدگی مراحل اداری. هنوز منتظر مدارک بیشتری هستیم و باید ببینیم او چه زمان می‌تواند به تیم ما ملحق شود.

باشگاه پالما همچنین در مورد سختی نهایی کردن انتقال اولادقباد نوشت: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات در جذب او، رویه‌های اداری و قطعی کردن انتقال بود. حالا باشگاه تلاش می‌کند تا این بازیکن در اسرع وقت عازم مایورکا شود.

انتهای پیام/