معنوی‌نژاد: مسابقات واگنر کمک می‌کند به آمادگی لازم برسم/ افتخار می‌کنم گربیچ از من صحبت کرده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، جواد معنوی‌نژاد در مورد شکست 3 بر 2 تیم ملی ایران مقابل صربستان در جام واگنر لهستان اظهار داشت: مسابقات جام واگنر دیدارهای دوستانه‌ای است که بسیار به تیم کمک می‌کند تا پیش از مسابقات قهرمانی مردان جهان که بسیار حساس است به آمادگی کامل برسد.

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران افزود: این مسابقات برای من، علی‌اصغر مجرد و جواد کریمی محک خوبی است، چون چندین ماه از میادین رسمی و بین‌المللی دور بودیم و حضور در این دیدارها کمک می‌کند تا به شرایط فیزیکی و ذهنی لازم برسیم و در مسابقات مهم آینده بتوانیم به تیم ملی کمک کنیم.

معنوی‌نژاد با تأکید بر اینکه مسابقه با لهستان و صربستان در جام واگنر بسیار به ایران کمک کرده تا به روند تیمی لازم برسد، تصریح کرد: پنج ماه است که تمرینات توپی‌ام را شروع کرده‌ام، اما حدود یک سال است که در هیچ مسابقه رسمی حضور نداشته‌ام و مسابقات واگنر کمک می‌کند به آمادگی لازم برسم و به تیم ملی کمک کنم.

وی با بیان اینکه تیم ایران با حضور در جام واگنر با آمادگی صد درصد به مسابقات جهانی خواهد رفت، درباره صحبت‌های سرمربی لهستان گفت: نیکولا گربیچ یکی از مربیان برتر جهان است که هر سال در یکی از تیم‌های مطرح مربیگری می‌کند و باعث افتخار من است که این مربی از من صحبت کرده است. دو سال در ورونا شاگردش بودم و هیچ موقع خاطرات و درس‌هایی را که به من داد، فراموش نمی‌کنم.

انتهای پیام/