نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز ۱۴۰۱/۰۵/۳۱

به گزارش دنیای اقتصاد، در جریان معاملات امروز بازار قیمت دلار و سکه روند صعودی را در پیش گرفت.

قیمت طلا 123

آخرین نرخ اونس طلا

هر اونس طلا، امروز به ۱,۷۴۵ (یک هزار و هفتصد و چهل و پنج) دلار رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۱۴ درصدی داشته است.

 

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۰.۹ درصدی، از ۱,۲۵۰,۶۰۰ (یک میلیون و دویست و پنجاه هزار و ششصد ) تومان به ۱,۲۳۹,۵۰۰ (یک میلیون و دویست و سی و نه هزار و پانصد ) تومان رسید.

 

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با کاهش ۰.۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۵,۳۷۱,۰۰۰ (پنج میلیون و سیصد و هفتاد و یک هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۹,۲۰۰ (بیست و نه هزار و دویست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۸۷ درصدی داشته است.

آخرین نرخ دلار در بازار متشکل

دلار در بازار متشکل امروز با کاهش ۱.۱۲ درصدی، از ۲۷,۲۹۵ (بیست و هفت هزار و دویست و نود و پنج ) تومان به ۲۶,۹۹۴ (بیست و شش هزار و نهصد و نود و چهار ) تومان رسید.

 

آخرین نرخ یورو در بازار آزاد

یورو در بازار آزاد، امروز به ۲۹,۲۹۳ (بیست و نه هزار و دویست و نود و سه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۸۷ درصدی داشته است.

 

قیمت پوند امروز

پوند امروز با افزایش ۲.۸۷ درصدی، از ۳۳,۵۲۷ (سی و سه هزار و پانصد و بیست و هفت ) تومان به ۳۴,۵۲۰ (سی و چهار هزار و پانصد و بیست ) تومان رسید.

 

آخرین نرخ دلار کانادا

همچنین دلار کانادا با افزایش ۲.۸۷ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۲,۴۷۲ (بیست و دو هزار و چهارصد و هفتاد و دو ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به 13,348,000 (سیزده میلیون و سیصد و چهل و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.7 درصدی داشته است.

 

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه، امروز به ۷,۵۵۰,۰۰۰ (هفت میلیون و پانصد و پنجاه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۶۶ درصدی داشته است.

 

آخرین نرخ ربع سکه

همچنین ربع سکه با افزایش ۱.۰۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۴,۵۵۰,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و پنجاه هزار) تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی امروز

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۲,۸۳۰,۰۰۰ (دو میلیون و هشتصد و سی هزار) تومان قیمت خورد.