نماینده مردم کرمان در مجلس: ساماندهی اتباع بیگانه مطالبه جدی مردم استان کرمان است- اخبار کرمان – اخبار استانها تسنیم | Tasnim

نماینده-مردم-کرمان-در-مجلس:-ساماندهی-اتباع-بیگانه-مطالبه-جدی-مردم-استان-کرمان-است-اخبار-کرمان-–-اخبار-استانها-تسنیم-|-tasnim

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی امشب در شورای اداری استان کرمان که با حضور رئیس جمهور برگزار شد با بیان اینکه آب مشکل اصلی کرمان است، اظهار داشت: کرمان تشنه است و 2 هزار میلیارد تومان بودجه برای انتقال آب از خط لوله سرچشمه نیاز داریم.

وی با بیان اینکه 500 میلیارد تومان بودجه جذب شده و هزار و 500 میلیارد تومان آن بر زمین مانده است، گفت: درخواست داریم برای این مسئله توافقی بین اداره آبفای کرمان و قرارگاه امام حسن(ع) کشور انجام و اعتبار آن تامین شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم جود آب آشامیدنی در برخی از روستاهای استان کرمان و آبرسانی سیار به آنها، بیان کرد: مسئله آب در استان کرمان، یک مسئله جدی و نیازمند توجه ویژه مسئولان است.

وی در ارتباط با وجود اتباع بیگانه در استان بیان کرد: ساماندهی اتباع بیگانه مطالبه جدی مردم استان کرمان است و هفته قبل در رفسنجان 10 نفر توسط یکی از این اتباع قتل عام شدند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد طولانی بودن اجرای برخی از پروژه‌ها بیان کرد: امهال وام‌های کشاورزی نیز باید مدنظر قرار گیرد و پتروشیمی کرمان سال‌ها کلنگ‌زنی شده و هنوز به جایی نرسیده است.

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی، نماینده مردم شهرستان‌های شرقی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم مصوبات سفر هیئت دولت به استان کرمان هر چه سریع‌تر اجرایی شود، بیان کرد: از اقدام شجاعانه دولت و تلاش برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام و حضور مقتدرانه برای دفاع از ملت ایران در مذاکرات را قدردانی می‌کنیم.

وی درباره مشکلاتی که وام‌های زلزله بم برای مردم مشکلاتی ایجاد کرده، گفت: شرق استان کرمان، با مشکل جدی وام‌های بازسازی زلزله روبه‌رو است که مشکلات جدی برای مردم به وجود آورده است.

نماینده مردم شهرستان‌های شرقی استان کرمان در مجلس بیان کرد: خشکیدگی ذخایر آبی استان باید جدی گرفته شود. جاده محمد آباد به جاسک 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

انتهای پیام/511/ح