نورافکن: امسال شرایط برای سپاهان متفاوت است/ ما تابع کاپیتان های تیم ملی هستیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

نورافکن:-امسال-شرایط-برای-سپاهان-متفاوت-است/-ما-تابع-کاپیتان-های-تیم-ملی-هستیم-اخبار-فوتبال-ایران-–-اخبار-ورزشی-تسنیم-|-tasnim

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امید نورافکن پس از پیروزی 2 بر صفر تیم فوتبال سپاهان مقابل استقلال اظهار داشت: اولین بازی لیگ را خیلی خوب توانستیم پشت سر بگذاریم. نیمه اول فکر می‌کنم استقلال از ما سرتر بود، ولی در نیمه دوم تیم ما سوار بازی شد و توانستیم دو گل بزنیم و یکی دو موقعیت دیگر هم داشتیم و اگر خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم به گل‌های دیگر هم برسیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کرد مقابل استقلال به پیروزی برسند، گفت: به هر حال دو تا از بهترین تیم‌های ایران با هم بازی داشتند و سخت بود که از اول بازی برای سه امتیاز بازی به زمین برویم، ولی با برنامه‌ریزی و آنالیزی که داشتیم توانستیم سه امتیاز را بگیریم. امسال شرایط برای سپاهان متفاوت است و بهتر کار خواهیم کرد. پنجشنبه هم یک بازی با نساجی داریم و امیدواریم که سه امتیاز آن بازی را نیز بگیریم.

مدافع – هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره استوری چند روز گذشته ملی‌پوشان هم تصریح کرد: ما تابع کاپیتان‌های تیم ملی هستیم. بچه‌ها هر تصمیمی را بگیرند ما هم نسبت به آن عمل می‌کنیم و امیدوارم در آخر هر آن چیزی که حق است اتفاق بیفتد. همه چیز را مردم می‌دانند و هر کس به یک مسئله‌ای می‌پردازد و در آخر هم هر کس شخصاً تصمیم می‌گیرد. مطمئناً این شرایط یک حاشیه برای تیم است.

انتهای پیام/