نیهات دوغان، خواننده مشهور ترکیه، با یک دختر ایرانی ازدواج کرد

او با انتشار پستی در اینستاگرام و عکسی از مراسم ازدواج خانوادگی و بسیار ساده خود اعلام کرد که همسرش باردار بوده و به همین دلیل مراسم ازدواج را بدون حاشیه و ساده برگزار کرده است.

او در پست خود نوشت:

«تو پاداشی هستی که خداوند به من هدیه داده است. گل و لبخندی از بهشت برای من هستی. به زندگیم خوش آمدی. با آرزوی اینکه تا ابد با هم زندگی کنیم و پیر بشویم.»

نیهات دوغان ۴۷ سال و آرزو ۳۸ سال دارد. این دو در جمعی دوستانه با هم آشنا شده و رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند. خواننده مشهور و همسرش که با هم ۹ سال اختلاف سنی دارند، پس از یک سال زندگی مشترک با یکدیگر ازدواج کردند.

به نقل از رسانه های ترکیه، نیهات دوغان در اظهارات خود گفته است که پدر خواهد شد. او در ادامه افزود:

«ما یک مراسم خودمانی داشتیم، در جریان عروسی، زن عمویم را بر اثر یک بیماری ناگهانی از دست دادیم. به همین دلیل عروسی را به تعویق انداختیم. اما اکنون ما ازدواج کردیم زیرا همسرم در انتظار بچه است.»

نیهات تاکید کرد که برای ترغیب همسرش به ازدواج به ایران هم رفته است. این خواننده گفت:

«خیلی دنبال خانم آرزو دویدم، خیلی تلاش کردم تا ازدواج کنم، بعد با مادرم به ایران رفتم و اآرزو را از خانواده اش خواستگاری کردم.»

دوغان بسیار خوشحال و هیجان زده است که پدر می شود. او گفت:

«دوستان ما ناراحت بودند زیرا بدون اطلاع آنها ازدواج کردیم، اما برای بچه عجله بود. اگر خدا بخواهد بعداً عروسی بزرگی خواهیم داشت.»

ازدواج قبلی نیهات دوغان

نیهات تا کنون دو بار ازدواج کرده است که ازدواج اول خود به جدایی و طلاق انجامید. او در سال ۲۰۰۶ با خواننده ترک، سدا سایان، ازدواج کرد اما خیلی زود از هم جدا شدند.

بیوگرافی نیهات دوغان

نیهات دوغان در ۱۳ فوریه ۱۹۷۶ در شهر استانبول به دنیا آمده است. او که از سال ۱۹۹۴ وارد دنیای موسیقی و خوانندگی شده نوازنده و خواننده کردتبار است. که بیشتر در ژانر کردی و محلی در حیطه موسیقی فعال است.

اولین آلبوم نیهات به نام Kırdın Kalbimi (قلبمو شکستی) در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. این خواننده با شرکت در مسابقه Survivor ترکیه در سال ۲۰۱۱ محبوبیت بیشتری کسب کرد.

نیهات دوغان از سال ۲۰۱۲ مدیر فنی باشگاه فوتبال Büyükderespor بوده اما به دلیل نداشتن مدرک مدیریت، به طور رسمی، در این سمت نیست. فدراسیون فوتبال ترکیه در بیانیه خود گفته بود که “در صورت لزوم مدیر فنی یک باشگاه می تواند به عنوان سرپرست و مدیر یک تیم منصوب شود”. به همین دلیل، نیهات مدیریت تیم را بر عهده گرفت.

خانواده نیهات دوغان

نیهات در برنامه زنده تلویزیونی ترکیه به مناسبت روز پدر از راز خانوادگی اش پرده برداشت. او گفت:

«به پدری که به زنش و بچه هاش توجهی ندارد و خیرش به آنها نمی رسد من روز پدر را تبریک نمی گویم و جشن نمی گیرم.»

او حین این صحبت‌ها گریست و بینندگان حاضر در استودیوی برنامه هم ناراحت شدند و اشک از چشمانشان جاری شد.

نیهات دوغان مدتی ساکن آلمان بود اما پس از یک سال زندگی و اقامت در آنجا، تصمیم گرفت به ترکیه برگردد و حرفه موسیقی را ادامه دهد.

بازیگری

نیهات، علاوه بر موسیقی، در سینما هم فعالیت دارد. او در سریال معروف حرم به ایفای نقش پرداخته است. البته، این خواننده مشهور، در بیشتر بازی هایش در نقش مکمل بوده و تاکنون نقش اصلی نداشته است. بیشترین شهرت او به دلیل موسیقی و خوانندگی او است.