وکیل شاهرودی پیش از فوت به معرفی قاتل احتمالی خود پرداخت!

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ وکیل شاهرودی پیش از فوت به معرفی قاتل احتمالی خود پرداخت!

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۶:۳۰
  • اخبار اجتماعی
  • اخبار حقوقی و قضایی

وکیل شاهرودی پیش از فوت به معرفی قاتل احتمالی خود پرداخت!

رئیس کل دادگستری سمنان گفت: وکیل جعفر آقایی پس از مجروح شدن توسط سلاح گرم و هنگام انتقال به بیمارستان به معرفی مظنون احتمالی پرداخته بود.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ محمدجعفر عبدالهی، رئیس کل دادگستری سمنان با بیان اینکه اقدامات آنی قضائی در پی قتل وکیل شاهرودی در دستگاه قضائی استان سمنان انجام شده، به تشریح جزئیات قتل وکیل محمودرضا جعفر آقایی پرداخت و در این رابطه از اقدامات آنی دستگاه قضائی خبر داد. محمد‌جعفر عبدالهی گفت: در بامداد روز عاشورا به‌وسیله سلاح گرم، یک وکیل شاهرودی مورد سوء قصد قرار گرفت و متأسفانه پس از انتقال وی به بیمارستان و در جریان انجام اقدامات درمانی فوت کرد.

عبدالهی تصریح کرد: محمودرضا جعفرآقایی وکیل در محدوده باغ فردوس شاهرود مورد اصابت گلوله قرار گرفت که به‌محض اطلاع، مسئولان قضائی شاهرود دستورات آنی و قانونی جهت شناسایی و دستگیری فرد یا افراد مظنون صادر شد.

رئیس کل دادگستری سمنان بیان کرد: وکیل مورد سوءقصد واقع شده در هنگام انتقال به بیمارستان به معرفی مظنون احتمالی پرداخته بود که در همین راستا، دستورات قضائی به فرماندهی انتظامی شهرستان شاهرود صادر شد تا با به‌کارگیری تمام توان اطلاعاتی و عملیاتی مظنون احتمالی شناسایی، دستگیر و به مراجع قضائی شهرستان معرفی شود.

وی افزود: در همین راستا با تلاش‌های انتظامی و قضائی در شهرستان شاهرود مظنون شناسایی و دستگیر و پس از بازجویی و انجام اقدامات قضائی با صدور قرار تأمین به زندان معرفی شد.

رئیس کل دادگستری سمنان گفت: تحقیقات قضائی همچنان ادامه دارد و به مسئولان قضائی شهرستان شاهرود دستور صادر شده است که با دقت و سرعت تمامی ابعاد این حادثه را بررسی و بی‌وقفه نسبت به شناسایی قاتل اقدام تا پس از تکمیل پرونده با عاملان این حادثه برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/

R1577/P/S2,20/CT12