پاره شدن طناب دار از گردن قاتل مرد ضایعات جمع‌کن

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ پاره شدن طناب دار از گردن قاتل مرد ضایعات جمع‌کن

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ – ۱۶:۵۴
  • اخبار اجتماعی
  • اخبار حوادث

پاره شدن طناب دار از گردن قاتل مرد ضایعات جمع‌کن

مرد جوانی که در یک درگیری مرتکب قتل یک مرد ضایعات جمع‌کن شده بود، با گذشت اولیای دم از قصاص از مرگ نجات پیدا کرد.

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ بهمن ماه سال 94، رسیدگی به درگیری مرگبار 2 مرد ضایعات جمع‌کن در میدان محمدیه در دستور کار بازپرس ویژه قتل پایتخت قرار گرفت.

با دستگیری عامل این جنایت، تحقیقات ابتدایی تیم جنایی نشان داد 2 مرد جوان به دلیل اختلاف بخاطر یک تیکه آهن با یکدیگر درگیر شدند و قاتل 32 ساله در جریان این نزاع با 7 ضربه میله، مرد جوان را به قتل رسانده است.

پس از اتمام تحقیقات، این پرونده با صدور کیفرخواست از سوی دادسرای جنایی به دادگاه یک کیفری استان تهران ارجاع و در ادامه با توجه به درخواست اولیای دم، حکم قصاص برای قاتل صادر شد.

بدین ترتیب پرونده پس از سیر مراحل قانونی برای ادامه روند قضایی به شعبه دوم اجرای احکام دادسرای امور جرائم جنایی ارجاع شد.

روند قضایی این پرونده و تلاش‌ها برای صلح و سازش ادامه داشت تا اینکه سوم مرداد ماه جاری، اولیای دم با مراجعه به شعبه دوم اجرای احکام در حضور محسن اختیاری؛ بازپرس شعبه هفتم و جانشین سرپرست دادسرای امور جرائم جنایی از قصاص قاتل، اعلام گذشت کردند.

به گزارش تسنیم، پس از گذشت اولیای دم از قصاص قاتل، سیر مراحل قانونی این پرونده در شعبه دوم اجرای احکام دادسرای امور جرائم‌ جنایی ادامه دارد.

پسر جوان به قتل مادرش اعتراف کرد!/ خاک کردن جسد در "پردیس"قاتل فراری در کاشان کمتر از 12 ساعت دستگیر شد/ اختلاف شخصی عامل وقوع قتل

انتهای پیام/

R1623/P/S21,2,1392/CT1