پاسخ صداوسیما به اقدام باشگاه استقلال؛ تبلیغات دور زمین سانسور شد + عکس

پاسخ-صداوسیما-به-اقدام-باشگاه-استقلال؛-تبلیغات-دور-زمین-سانسور-شد-+-عکس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کشمکش باشگاه استقلال و صدا و سیما بر سر پخش زنده مسابقات با شروع لیگ برتر بار دیگر وارد فاز جدیدی شده است. آبی‌های تهرانی روز گذشته در اطلاعیه‌ای اعلام کرد «از این پس امکان حضور دوربین‌های تلویزیونی جهت تصویربرداری از مسابقات خانگی (به استثنا پخش زنده مسابقه) و نشست‌های خبری پیش و پس از مسابقاتی که استقلال میزبان آنهاست، وجود ندارد».

این ماجرا پیش از دیدار امروز تیم‌های استقلال و سپاهان ادامه داشت و عوامل ورزشگاه نیز اجازه حضور دوربین‌های باشگاه استقلال را ندادند که با اعتراض شدید سعید فتاحی معاون باشگاه همراه شد.

در ادامه این ماجرا، با شروع مسابقه استقلال و سپاهان، صداوسیما در جریان پخش زنده این مسابقه کادر تلویزیونی را به نحوی تنظیم کرده که تبلیغات محیطی ورزشگاه که در اختیار استقلالی‌ها است دیده نمی‌شود. این اقدام صداوسیما به نوعی پاسخ به بیانیه باشگاه استقلال در ممانعت از ورود دوربین‌های تلویزیونی به ورزشگاه است.

ضمن اینکه باشگاه استقلال در تبلیغات دور زمین خود انتقادهایی بابت پخش اینترنتی مسابقات مطرح کرد و نوشت: «پخش غیرمجاز اینترنتی مسابقات، تضییع حقوق باشگاه استقلال و سهامداران».

تیم فوتبال استقلال , صدا و سیما ,

انتهای پیام/