پرسپولیسی‌ها اینجا از هاشمی‌نسب متنفر شدند/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این روزها پس از حواشی دیدار پرسپولیس و فولاد بحث انتقال مهدی هاشمی‌نسب از پرسپولیس به استقلال دوباره داغ شده است. او که روزگاری ستاره خط دفاعی پرسپولیس بود و در دربی‌ها برای این تیم گلزنی می‌کرد، در یکی از جنجالی‌ترین انتقال‌های تاریخ راهی استقلال شد و از آن موقع هنوز حاشیه‌های این تصمیم او ادامه دارد.

هاشمی نسب کمی بعد از این انتقال موفق شد در دربی سال 79 دروازه تیم سابقش را باز کند. گل او باعث شد تا غش کند و البته علی پروین شاکی شود که چرا یک گل زده و غش کرده؟ هاشمی نسب همیشه درباره آن صحنه می گوید:«فشار از ابتدای بازی روی من زیاد بود. واقعا نفسم بالا نمی آمد. بعد از گل احساس کردم دیگر نمی توانم نفس بکشم و به خاطر همین روی زمین افتادم. آن گل جواب خیلی از رفتارها علیه من و خانواده‌ام بود.»

هواداران پرسپولیس اینجا از هاشمی‌نسب متنفر شدند/عکس

هواداران پرسپولیس اینجا از هاشمی‌نسب متنفر شدند/عکس

هواداران پرسپولیس اینجا از هاشمی‌نسب متنفر شدند/عکس

یاغی سرخابی‌ها معتقد است با آن گل توانسته انتقام مادرش را بگیرد و در بازی روز جمعه پرسپولیس – فولاد هم پس از شعارهای هواداران پرسپولیس به سمت همان دروازه رفت و آنجا را بوسید. او با آن گل انتقام تمام فشارهای هواداران رقیب را گرفت و از آن روز یک کینه تاریخی بین هاشمی‌نسب و هواداران پرسپولیس به وجود آمده است. کینه‌ای که انگار هیچ‌کدام از دو طرف هم بیخیال آن نمی‌شوند!

بیشتر بخوانید:

258 258