کسب مقام سوم مسابقات جهانی موی‌تای توسط دختر نوجوان سبزواری

رییس اداره ورزش و جوانان سبزوار بیان کرد: مسابقات قهرمانی موی تای جوانان جهان ۲۰۲۲، از روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه در کوالالامپور، پایتخت مالزی آغاز شد و تا ۳۰ مردادماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حسین شهابی رییس اداره ورزش و جوانان سبزوار اعلام کرد: مهدیس دلقندی ورزشکار سبزواری که در مسابقات جهانی موی‌تای مالزی حضور یافته بود، موفق به کسب نشان برنز این رقابت‌ها شد.

شهابی در ادامه این خبر اضافه کرد و گفت: این دختر ۱۴ ساله سبزواری، توانست در وزن ۳۸ کیلوگرم با غلبه بر حریفان خود، بر سکوی سوم این رقابت‌ها بایستد.

رییس اداره ورزش و جوانان سبزوار همچنین تصریح کرد: مسابقات قهرمانی موی تای جوانان جهان ۲۰۲۲، از روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه در کوالالامپور، پایتخت مالزی آغاز شد که تا ۳۰ مردادماه ادامه دارد.

وی در ادامه متذکر شد: در این پیکارها، بیش از ۳۰۰ ورزشکار از ۱۰۰ کشور جهان، با یکدیگر رقابت می‌کنند و همچنین از دعوت علی اکرمی، فوتسالیست سبزواری به اردوی تیم ملی فوتسال خبر داد.

شهابی در خاتمه اظهار کرد: اکرمی اکنون در تیم کراپ الوند قزوین توپ می‌زند و اردوی تیم ملی فوتسال برای انتخاب نفرات برتر به منظور اعزام به مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ کویت برپا شده است.