کولاکوویچ: دیدار با ایران همیشه سخت و دشوار ولی جذاب است/ از پیروزی برابر حریفی قدرتمند خوشحالیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال صربستان در مورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل ایران در روز دوم از مسابقات جام واگنر لهستان اظهار داشت: دیدار برابر تیم ایران، همیشه سخت و دشوار، ولی جذاب است.

سرمربی تیم ملی والیبال صربستان افزود: تماشاگرانی که به سالن آمده بودند از این بازی لذت بردند، چرا که در این دیدار امتیازات زیبایی میان دو تیم رد و بدل شد و در نهایت پیروزی از آن صربستان بود. اگر شرایط کمی متفاوت بود، ایران پیروز این دیدار دشوار بود. در نهایت از پیروزی برابر حریفی قدرتمند خوشحالیم.

کولاکوویچ راجع به تغییرات در ترکیب ایران گفت: البته که مجرد کمک بسیار بزرگی به این تیم در بخش دفاعی خواهد کرد. در مورد کریمی هم بعد از جراحی اطلاعی از وضعیتش نداشتم، اما مطمئناً بازی به بازی به شرایط مسابقه نزدیک شده و عملکرد خوب خود را تکرار خواهد کرد. صابر کاظمی هم در دو هفته پایانی لیگ ملت‌ها برای ایران به میدان نرفت، اما حالا با قدرت به ترکیب بازگشته است و به تیم کمک می‌کند. چهره جدیدی که در ترکیب تیم ایران جلب توجه می‌کرد، جواد معنوی‌نژاد بود که بازیکن باتجربه‌ای است و در آمادگی به سر می‌برد. با این اوصاف، تیم کنونی ایران از تیمی که در لیگ ملت‌ها به میدان رفت بسیار قدرتمندتر است.

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران در ادامه افزود: نمی‌خواهم بگویم چه کسی در تیم صربستان بهترین عملکرد را داشت. همه بازیکنانم عالی بودند. فقط لیسینیاچ کمی بهتر از از سایرین بود.

وی پیش‌بینی‌اش از مسابقات قهرمانی جهان را اینطور بیان کرد: نمی‌خواهم در این مورد اظهارنظر کنم، اما مطمئناً رقابت‌های جذابی را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/